sprawdź nasze inne serwisy

Znajdź miejsce

Typ imprezy / wydarzenia:

odznacz

Wybrane miasta:

odznacz
 
 

Klub Singla "Połówki Pomarańczy"

Adres

Wrocław, Brak danych

Kategorie

klub

Opis miejsca

Klub Singla Połówki Pomarańczy to miejsce dla tych, którzy chcieliby nawiązać nowe znajomości, przyjaźnie, jak również dla tych, którzy szukają swojej połówki.


Nie kojarzy się tutaj par. Nie jest to biuro matrymonialne. Nie spełnia roli internetowych serwisów randkowych, ale za to proponuje całkowicie nową formę zawierania znajomości i spędzania czasu w naturalnych, nierandkowych sytuacjach.

Klub Singla Połówki Pomarańczy, to przede wszystkim cykliczne imprezy zamknięte dla jego członków.
W ramach działalności Klubu istnieje także sukcesywnie powiększająca się sieć miejsc przyjaznych singlom (puby, bary, restauracje, sklepy, salony piękności, kina, teatry i wiele innych). W trosce o wygodę swoich bywalców miejsca te są szczegółowo wyselekcjonowane i spełniają ustalone przez Klub kryteria. Dla organizatorów istotne jest przede wszystkim to, aby w każdym tym miejscu każdy czuł się przyjemnie i komfortowo. Wszystkie miejsca przyjazne to wysoki standard, miła obsługa, a także specjalne przywileje dla posiadaczy kart klubowych.

Klub dynamicznie się rozwija i pozyskuje do współpracy nowych Partnerów strategicznych, którzy stanowią poważne wsparcie jego działalności, oferując singlom specjalną ofertę produktów i usług.

Wszystkie informacje na temat działalności Klubu można znaleźć na stronie www.polowki.pl

Klub działa we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Łodzi.W tym miejscu odbywają się jeszcze następujące wydarzenia:

data wydarzenie
Brak nadchodzących lub trwających wydarzeń.


Podziel się informacją ze znajomymi:

Liczba odsłon: 18274

Inne wydarzenia

 • 14.02.2015 20:00

  Ennio Morricone

  Zdobywca Oscara... więcej »


 • 07.02.2015 20:00

  Koncert Jessie Ware

  7 lutego 2015 na... więcej »


 • 21.02.2015 18:00

  The Black Keys

  The Black Keys -... więcej »Korzystając z serwisu pora.pl oświadczają Państwo, że zapoznali się z regulaminem i akceptują jego postanowienia. Prosimy także o zapoznanie się z naszą polityka prywatności.