sprawdź nasze inne serwisy

Znajdź miejsce

Typ imprezy / wydarzenia:

odznacz

Wybrane miasta:

odznacz
 
 

Fantasy Park

Adres

Kraków, Al. Pokoju 44, 31-564

Kategorie

kręgielnia

Opis miejsca

Fantasy Park Sp. z o.o. to międzynarodowa firma zarządzająca centrami rozrywki w strukturach obiektów Plaza Center. Pierwsze centrum powstało w 2001 roku w Krakowie i Rudzie Śląskiej. W obecnej chwili W Polsce Centra znajdują się również w Poznaniu, Warszawie, Lublinie, Rybniku, Sosnowcu oraz w czeskiej Pradze, Libercu i Pilźnie, a także w łotewskiej Rydze.
Wśród atrakcji przez oferowanych przez Fantasy Park znaleźć można: 16 profesjonalnych torów bowlingowych, 15 stołów bilardowych, plac zabaw dla dzieci z przestrzenną strukturą, kolorowymi piłkami i basenami, 60 automatów i symulatorów gier wideo, z których część działa w systemie redemption games (za odpowiednią ilość punktów wydawane są kupony, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody), 2 bary z bogatym asortymentem, parkiet taneczny wraz z profesjonalną oprawą świateł i nagłośnieniem, salki urodzinowe i konferencyjne oraz darmowe łącze WI-FI. Lokal Fantasy Park wyposażony jest w 350 miejsc siedzących na powierzchni blisko 3 tyś. m2 powierzchni zaaranżowanej wg najmodniejszych stylów, w których jesteśmy w stanie pomieścić do 600 osób.W tym miejscu odbywają się jeszcze następujące wydarzenia:

data wydarzenie
Brak nadchodzących lub trwających wydarzeń.


Podziel się informacją ze znajomymi:

Liczba odsłon: 28447

Inne wydarzenia

 • 14.02.2015 20:00

  Ennio Morricone

  Zdobywca Oscara... więcej »


 • 07.02.2015 20:00

  Koncert Jessie Ware

  7 lutego 2015 na... więcej »


 • 21.02.2015 18:00

  The Black Keys

  The Black Keys -... więcej »Korzystając z serwisu pora.pl oświadczają Państwo, że zapoznali się z regulaminem i akceptują jego postanowienia. Prosimy także o zapoznanie się z naszą polityka prywatności.