sprawdź nasze inne serwisy

Znajdź miejsce

Typ imprezy / wydarzenia:

odznacz

Wybrane miasta:

odznacz
 
 

REDUTA

Adres

Warszawa, Al. Jerozolimskie 148 (za Dworcem Zachodnim)

Kategorie

centrum handlowe

Opis miejsca

Reduta to nowoczesne centrum handlowe dbające o wygodę wszystkich Klientów. Specjalny bezpłatny autobus do Reduty kursujący co godzinę na osiedle Ochota, aż 7 linii autobusowych (127, 130, 178, 187, 191, 517, 405) zatrzymujących się przed wejściem do centrum, stacja WKD Warszawa Reduta z kursującą co 20 minut kolejką czy specjalny postój taxówek przed głównym wejściem sprawiają, że łatwo można się tu dostać.Parking na 1700 samochodów w tym parking strzeżony na 60 samochodów oraz liczne rozwiązania ułatwiające przemieszczenie się po terenie centrum sprawiają, że zakupy stają się bezpieczne i komfortowe. Również osoby niepełnosprawne z pewnością czują się tu wyjątkowo i niepowtarzalnie.
Znajdują się tu trzy nowoczesne windy zapewniające szybkie i łatwe poruszanie się po centrum. Ponadto, Reduta dysponuje specjalnie oznakowanymi miejscami parkingowymi dla osób niepełnosprawnych. W garażu podziemnym wydzielono trzynaście miejsc, na parkingu wielopoziomowym siedem oraz dodatkowych pięć na parkingu zewnętrznym od strony Alej Jerozolimskich. Klienci niepełnosprawni mogą też korzystać z pięciu przystosowanych do ich potrzeb toalet znajdujących się na terenie galerii handlowej.
Asortyment 130 markowych sklepów rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach oraz hipermarket Carrefour daje ogromną możliwość wyboru. Bezprzewodowy darmowy dostęp do Internetu jest zapewniony na terenie całej galerii REDUTY przez 7 dni w tygodniu!!
Centrum Handlowe Reduta nie zapomina też o najmłodszych. Specjalnie dla nich został zaprojektowany Dziecięcy Ogród, w którym oprócz harców i zabawowego szaleństwa odbywa się wielkie czytanie bajek oraz konkursy plastyczne i sprawnościowe. W każdy weekend profesjonalna opiekunka zajmie się dziećmi tak aby rodzice mogli w spokoju zrobić zakupy.
Aby zakupy były przyjemnością, Reduta zapewnia swoim Klientom szereg atrakcji.
Centrum stara się świętować najważniejsze wydarzenia razem ze swymi Klientami: organizuje akcje charytatywne- zbiórka pieniędzy dla Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych na Ochocie, współpraca z UNICEF, współpraca i wspólne akcje z Młodzieżowym Domem Kultury, ubiera wspólnie choinkę podczas Bożego Narodzenia, rozdaje pierścionki zaręczynowe w Walentynki i przystraja zajączkami Wielkanocne stoły…. Centrum Handlowe Reduta, mając na uwadze potrzeby wszystkich swoich klientów, dokłada wszelkich starań aby mogli korzystać z bogatej oferty handlowej bez żadnych ograniczeń.

W październiku 2008 w Centrum Handlowym „Reduta” pojawiły się nowe sklepy. W kolejnych miesiącach spodziewane są dalsze zmiany.
Nowym najemcą „Reduty” jest Pijalnia Czekolady „Mount Blanc” oferująca szeroki wachlarz rozmaitych czekolad i kaw, w różnych smakach, na ciepło oraz na zimno oraz desery lodowe i napoje. Znacząca większość asortymentu, to oryginalne, belgijskie produkty i półprodukty. To pierwsza kawiarnia tej sieci w Warszawie.
Od października w „Reducie” pojawił się również sklep z ekskluzywną odzieżą dla puszystych „Softline”.
To nie koniec zmian. W listopadzie swoje sklepy otworzą również marki odzieżowe: Monton i Leo Lazzi oraz sklep i kawiarnia Tchibo.


W tym miejscu odbywają się jeszcze następujące wydarzenia:

data wydarzenie
Brak nadchodzących lub trwających wydarzeń.


Podziel się informacją ze znajomymi:

Liczba odsłon: 46919

Inne wydarzenia

 • 14.02.2015 20:00

  Ennio Morricone

  Zdobywca Oscara... więcej »


 • 07.02.2015 20:00

  Koncert Jessie Ware

  7 lutego 2015 na... więcej »


 • 21.02.2015 18:00

  The Black Keys

  The Black Keys -... więcej »Korzystając z serwisu pora.pl oświadczają Państwo, że zapoznali się z regulaminem i akceptują jego postanowienia. Prosimy także o zapoznanie się z naszą polityka prywatności.