sprawdź nasze inne serwisy

Znajdź miejsce

Typ imprezy / wydarzenia:

odznacz

Wybrane miasta:

odznacz
 
 

Celebrities Cocktial & Music Club

Adres

Kraków, ul. Mikołajska 11

Kategorie

klub

Opis miejsca

Celebrities Cocktail & Music Club to nowy krakowski klub zachowany w klimacie swobodnego luksusu. Trzypoziomowe wnętrze w stylu lounge & fashion, cocktail bar i dancefloor w sąsiedztwie Rynku Głównego w Krakowie – to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesne i kameralne wnętrza, smak doskonałych cocktaili na bazie świeżych owoców oraz wyśmienitą zabawę do białego rana. CMC to klub dla osób, w których budzi się czasami potrzeba, aby błyszczeć, uwodzić i być glamour.

CMC otwarty jest cały tydzień. Od niedzieli do czwartku funkcjonuje jako cocktail & vodka club, natomiast w piątek i sobotę CMC otwierany jest dancefloor W CMC znajdują się 2 vip roomy i 3 bary - po jednym na każdym poziomie. Klub stawiając na różnorodną atmosferę i style muzyczne, kładzie szczególny nacisk na organizowanie koncertów na żywo zarówno polskich i zagranicznych gwiazd muzycznych. Przekrojowość tematyczna imprez i serwowanej muzyki z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.W tym miejscu odbywają się jeszcze następujące wydarzenia:

data wydarzenie
Brak nadchodzących lub trwających wydarzeń.


Podziel się informacją ze znajomymi:

Liczba odsłon: 2671

Inne wydarzenia

 • 13.10.2014 00:00

  Lindsey Stirling

  Agencja Go Ahead z... więcej »


 • 14.11.2014 18:00

  FINK

  Od lat na scenie... więcej »


 • 16.12.2014 20:00

  Bryan Adams

  Miło nam... więcej »Korzystając z serwisu pora.pl oświadczają Państwo, że zapoznali się z regulaminem i akceptują jego postanowienia. Prosimy także o zapoznanie się z naszą polityka prywatności.