sprawdź nasze inne serwisy

Znajdź miejsce

Typ imprezy / wydarzenia:

odznacz

Wybrane miasta:

odznacz
 
 

Celebrities Cocktial & Music Club

Adres

Kraków, ul. Mikołajska 11

Kategorie

klub

Opis miejsca

Celebrities Cocktail & Music Club to nowy krakowski klub zachowany w klimacie swobodnego luksusu. Trzypoziomowe wnętrze w stylu lounge & fashion, cocktail bar i dancefloor w sąsiedztwie Rynku Głównego w Krakowie – to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesne i kameralne wnętrza, smak doskonałych cocktaili na bazie świeżych owoców oraz wyśmienitą zabawę do białego rana. CMC to klub dla osób, w których budzi się czasami potrzeba, aby błyszczeć, uwodzić i być glamour.

CMC otwarty jest cały tydzień. Od niedzieli do czwartku funkcjonuje jako cocktail & vodka club, natomiast w piątek i sobotę CMC otwierany jest dancefloor W CMC znajdują się 2 vip roomy i 3 bary - po jednym na każdym poziomie. Klub stawiając na różnorodną atmosferę i style muzyczne, kładzie szczególny nacisk na organizowanie koncertów na żywo zarówno polskich i zagranicznych gwiazd muzycznych. Przekrojowość tematyczna imprez i serwowanej muzyki z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.W tym miejscu odbywają się jeszcze następujące wydarzenia:

data wydarzenie
Brak nadchodzących lub trwających wydarzeń.


Podziel się informacją ze znajomymi:

Liczba odsłon: 2814

Inne wydarzenia

 • 14.02.2015 20:00

  Ennio Morricone

  Zdobywca Oscara... więcej »


 • 07.02.2015 20:00

  Koncert Jessie Ware

  7 lutego 2015 na... więcej »


 • 21.02.2015 18:00

  The Black Keys

  The Black Keys -... więcej »Korzystając z serwisu pora.pl oświadczają Państwo, że zapoznali się z regulaminem i akceptują jego postanowienia. Prosimy także o zapoznanie się z naszą polityka prywatności.